Drodzy Rodzice!
Wasze pociechy biorąc czynny udział w zajęciach dogoterapii poznały zasady bezpiecznego kontaktu z psem, opanowały czynności związane z opieką oraz zaspokojeniem podstawowych potrzeb psa. Fado razem ze swoją przewodniczką zaprasza do udziału w konkursie pt: “Tarnowskie Góry – miasto czyste. Sprzątam po swoim psie – to dla mnie oczywiste!”. W konkursie mogą wziąć udział dzieci z każdej grupy wiekowej z naszego przedszkola wraz z rodzicami.

Warunki uczestnictwa w konkursie:
– Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy dotyczącej tematu sprzątania po swoim psie, przedstawienia pozytywnych postaw oraz negatywnych skutków zaniechania tej czynności.
– Format oraz technika wykonania pracy są dowolne.
– Podpisane prace składamy u wychowawcy grupy do dnia 12.06.2019r.
– Najbardziej pomysłowe i kreatywne prace zostaną nagrodzone oraz umieszczone na stronie TG know HAU oraz Psikurs szkolenie psów.

Serdecznie zapraszamy! 🙂

UWAGA! KONKURS!