CZERWIEC 2019

Julia i Milena – starsze koleżanki, podczas czytania i rysowania oraz wesołych gier i zabaw z Biedronkami.

Biedronki poznają, które ze zmysłów Fado są najlepiej rozwinięte.

Biedronki świętują Dzień Dziecka w Ranczu Baranówka w Nowej Wsi Tworoskiej.

Dzień Mamy i Taty w Biedronkach

Dzieci w radosnej atmosferze przedstawiły repertuar dla Szanownych Gości – urocze piosenki, inscenizacje, wiersze i tańce oraz wręczyły przygotowane prezenty.

MAJ 2019

Nasz przyjaciel pies Fado zaprasza Biedronki wraz z Rodzicami do udziału w konkursie 🙂 z pewnością wygramy 🙂 dzieci poznały teorię i praktykę, dlaczego i jak utrzymać czystość po piesku.

Biedronki w twórczym działaniu

Tworzenie fantastycznych prac według wzoru oraz zabawy dowolne w radosnej atmosferze.

Biedronki podczas dogoterapii i ćwiczeń na matach.

Wiosenne, wesołe zabawy Biedronek na tle pięknej przyrody.

Mali artyści podczas relaksacyjnych zajęć – lepienie ulubionych postaci.

Oto nasz Polska cała…

KWIECIEŃ 2019

Do Biedronek przyszedł sympatyczny gość – uczeń kl I Karol, brat „naszego” Antosia, żeby dzieciom poczytać bajki i opowiadania. Dzieci ciepło go przyjęły i niezwykle grzecznie słuchały, gdyż czytał bardzo ładnie i płynnie oraz często prezentował obrazki w książce. Zaprosiły potem kolegę do wspólnej, wesołej zabawy, żeby trochę z gościem poszaleć oraz do zabawy przy stoliku. Niektóre dzieci kończyły swoją żabkę. Dziękujemy Karolowi i prosimy, by nas często odwiedzał w ramach akcji Poczytaj mi Przyjacielu 🙂

MARZEC 2019

Pierwszy Dzień Wiosny

Biedronki świętują Pierwszy Dzień Wiosny w różnoraki sposób.

Zajęcia z rytmiki

Zajęcia ogólnorozwojowe

Biedronki eksperymentują z kolorami. Przyglądają się kolorom tęczy w bańkach mydlanych by potem z fantazją odwzorować je w pracy plastycznej z plasteliny. Jak widać udało się fantastycznie! 🙂

LUTY 2019

Biedronki na śniegu

Bal karnawałowy

STYCZEŃ 2019

Dzień Babci i Dziadka

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Biedronkach to przemiła okazja do radosnego przebywania w ich gronie oraz zaprezentowania swoich umiejętności wokalno-tanecznych jako dar serca i miłości wnuków za miłość dziadków

Wizyta czworonożnego przyjaciela dzieci w Biedronkach i wspólne wesołe zabawy. Dzieci poznały przy okazji, że psy są doskonałymi tropicielami: pies znalazł ukrytą starannie pod kocem piłeczkę.

DNI RADOŚCI

Obchodziliśmy w gronie Biedronek Dni Radości. Pierwszego dnia bawiliśmy się razem wesoło wśród śmiechów i radości. W drugim dniu dzieci przyniosły różne niespodzianki, które mogły dać radość pozostałym kolegom: zabawki, książki, gry, karty, albumy, zegarki, kredki do malowania twarzy, pierniczki itp. Niektóre dzieci ubrały się „bajkowo”. Było wesoło, radośnie, przyjaźnie i słodko 🙂

GRUDZIEŃ 2018

WIGILIJKA W PRZEDSZKOLU

Wigilijkę  w Biedronkach dzieci rozpoczęły wzajemnymi życzeniami, łamaniem się opłatkiem, obdarowaniem  podarunkami i śpiewaniem kolęd. Następnie zasiedliśmy do uroczystego obiadu złożonego z tradycyjnych śląskich potraw wigilijnych.

MIKOŁAJKI

Cała grupa Biedronek wesoło bawiła się w towarzystwie Elfa i Mikołaja. Wszyscy ubrani byli w stroje mikołajkowe. Były gry, zabawy, tańce i prezenty. Dzieci podziękowały Mikołajowi piękną piosenką o nim samym i jego dobroczynności.

LISTOPAD 2018

DEKOROWANIE PIERNIKÓW

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Wesołe zabawy Biedronek z ulubionymi misiami w Dniu pluszowego misia oraz ciekawostki, zagadki, upominki, degustacja przysmaku misia Puchatka. Dlaczego obchodzimy Dzień pluszowego misia?

PAŹDZIERNIK 2018

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

DOGOTERAPIA

WRZESIEŃ 2018

KASZTANOWE ZABAWY!

Z ŻYCIA GRUPY