Ferie nie były nudne ale baaardzo ciekawe. Na początek ciastolinowe „wariacje”:)) A potem prawdziwe pieczenie smakowitej chałki giganta. Dzieci podziwiały efekty swojej pracy i ochoczo degustowały. Było pyszne! 🙂

[envira-gallery id=”2604″]