Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i dekoracji, które cieszyły naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, ponieważ każdego przedszkolak został przywitany przez bajkowych bohaterów. Na dzieci tego dnia czekało wiele atrakcji: zabawy muzyczno-ruchowe z bajkowymi postaciami w ogrodzie przedszkolnym, alpaki, zamki dmuchane, pies o imieniu Morgan, pokaz jazdy na rolkach oraz banki mydlane. Nie zabrakło również słodkich niespodzianek dla dzieci ukrytych w kolorowych piniatach. Na pożegnanie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i balonik. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci 🙂

„BO WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ…” CZYLI DZIEŃ DZIECKA W AKADEMII PRZEDSZKOLAKA